Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assasin's Creed Brotherhood-ná...

Assasin's Creed Brotherhood-nál segítene valaki?

Figyelt kérdés
Ha elindítom állandóan bejön az uplay pedig én nemszeretnék multizni.Beirtam a kódot mert azt kért a játékhoz és nemfogatta el pedig eredetiben van meg a játék.Nemtudok kilépni az uplay-ból.De még a játékot sem tudnám visszacserélni mert lehátr az ideje.Hogyan lehetne elindítani offline módban hogy tudjak rendesen játszani-is vele?

2012. aug. 21. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Azzal a felhasználóval jelentkezz be, amivel akkor jelentkeztél be, amikor a játékot vetted, és először játszottad.
2012. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha nememlékszem rá? XD Akkor lehet valamit tenni?
2012. aug. 21. 18:56
 3/10 A kérdező kommentje:
mert már régebben vettem csak most kapcsoltam az uplay-ra és már vissza sem tudom vinni
2012. aug. 21. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:
A kulcs hozzákötődik a felhasználóhoz, ha egyszer már használtad, csak azzal használhatod újra. Kell ott lenni egy jelszóemlékeztető funkciónak, használd azt.
2012. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megvan sikerült bejelentkeznem de magát a játékot nemtudom elindítani mert nemfogaggya el a kódját ienkor mi van?
2012. aug. 21. 19:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és indításkor (mikor rákattintik a start gombra) az uplay jön elő ezt akarom megcáfolni
2012. aug. 21. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazzal a felhasználóval jelentkeznél be, mint régen, akkor nem kérne kódot, mert már el van mentve ahhoz a felhasználóhoz. Egész végig ezt próbáltam a fejedbe verni.
2012. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na akkor most énis elmondom mi van:

1.Elindítom a játékot.

2.Bejön az uplay amit nemszeretnék hogy bejöjjön.

3.Bejelentkezem.

4.Nemfogadja el a kódot amit már a játék megvétele óta sem fogadott el csak én eddig offline azaz internet nélküli játékban nyomtam.

Ezért kell a segítség mert nemfogadja el semmiképpen a kódot mert elsőnek sem fogatta el de már nemtudom visszavinni eladni meg nemakarom.Mit csináljak vele?

2012. aug. 21. 19:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és az első felhasználónál sem sikerült regisztrálnom a játékot mert nemfogatta el a kódot!!! >:(
2012. aug. 21. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt uplay nem opcionális, nem tudod elkerülni, másrészt az elég hihetetlen, hogy régen se fogadta el a kódot, és offline játszottad, mert az offline módhoz is kell egyszer regisztrálni, és online futtatni, csak utána működik.


De tudod mit? Legegyszerűbb, ha írsz az Ubisoft Supportnak, és majd ők megmondják, mi legyen.

2012. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!