Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virus lehet? Format+C?

Virus lehet? Format+C?

Figyelt kérdés
A gépem egyik naprol a másikra rendszerinditásnál kiirja h a boot.ini file érvénytelen filera mutat..egy pár program eltünt..:(Köszönöm a válaszokat najon fontos lenne.
2009. júl. 22. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

elvileg a windows javítója helyrehozza, bár én azzal sose próbáltam még. Ha csak a boot.ini kell neki az induláshoz akkor adj neki egyet. pl:

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional - magyar" /noexecute=optin /fastdetect


ezt vagy egy lemezről induló oprendszeralól teheted meg, esetleg beteszed másik gépbe ahol már van valami rendszer. Ha ezekkel nemmegy, és sajnálnád az időt egy teljes újratelepítésre, telepíts mellé egy újat, csak telepítésnél add meg hogy mi legyen a rendszerkönyvtár (alapértelmezetten 'windows' ehelyett szoktam én pl 'windowsx'-et adni) így a programok is megmaradnak 90%-ba, s nem kell őket újrarakni.

2009. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!