Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vezeték nélküli billenytyűzet...

Vezeték nélküli billenytyűzet + egér megéri venni olyat?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni ha olyat akarok venni meg minden géphez jó?? meg kb milyen árban van az ami jó minőségű mert ha jól tom már van 3 ezertől egészen 65 ezerig billenytűzet + egér...
2009. júl. 22. 15:09
 1/8 Zola18 ***** válasza:
attól függ h mire kell játékhoz, munkához vagy csak othoni netezéshez?
2009. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát is is kéne játékhoz is netezéshez is meg persze munkához is.... csak gondolom úgy kényelmesebben lehet a gépet használni meg nem rongálja annyira a monitor a szemem mert távolabbról is tom lesni... ja az kimaradt hogy az ilyen vezetéknélküli egeret+billenytyűzetet max milyen távról lehet használni meg milyen távról az ideális?(gondolom olyanról ahol még jól látom a monitort ha lehet ezt a választ légyszi ne írjátok kössz)
2009. júl. 22. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó nekem is volt és van is, de nem ajánlom mert egyfolytában töltögetni kell az egeret (aminek nincs hosszú vezetéke)ha akkus lesz az egér 4000-5000ft volt, de a te döntésed...=)
2009. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Novobá ***** válasza:
Nekem full noname volt és nem volt vele gondom. Azért nem ajánlom mert mi van ha pont egy fontos pillanatban merül le valamelyik és nincs otthon elem. Egyébként én szomszéd szobában is használtam igaz volt rálátás a vevő egységre de minimum 4 méterre volt.
2009. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz döntés a vezeték nélküli.Mindig töltögetni kell, nem jó! Egérből vegyél logitech MX 512-t igaz 11 ropi de marhára megéri!
2009. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha szeretsz elemeket cserélgetni, akkor igen.
2009. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs jó véleményem róla ! Még most is az van de csak idegeskedek vele ! Egyrészt a már fentebb leirt okok : eszi az elemeket rendesen illetve annyival nem vagy előrébb vele mert én pl az ágyon fekszek de már nem ér el odáig a jel ! Pedig 1-2m-t ha mentem ! AZtán lehet hogy ez tipusfüggő , de szerintem bőven jó a sima vezetékes !
2009. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha otthoni netezésre vagy munkához jó, de játékra nem megfelelő mivel elég hosszú a reakcióideje legalábbis ami nekem van annak elég hosszú.(Technika)És elég gyakran is kell benne elemet cserélni főleg ha sokat van bekapcsolva a gép.
2009. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!