Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segiteni? Legyszive...

Valaki tud segiteni? Legyszivesen! Olvassa'tok el es bocsi az ekezet miatt.

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet,hogy nem nagyon ertek ehhez ugyhogy nem tudom jobban elmagyarazni,de arrol van szo hogy a startnal ugye van az adminisztrator,gondoltam megvaltoztatom a nevet,hogy ne adminisztratort irjon,de letrehoztam egy masik rendszert...viszont sajatgepbe,ha bemegyek van ugye a C meghajto,azon belul katt a Doc. and Settings-re es van 2 mappa,az egyik az Adminisztratoros a masik pedig a nevvel van,de nem tudom h kell visszaallitani,mert ez egy uj es a regi kellene...ha tudtok segiteni pls irjatok!!!

2012. aug. 10. 14:22
 1/8 A kérdező kommentje:
*legyszives :D
2012. aug. 10. 14:23
 2/8 slakat ***** válasza:
Írd be a súgóba, hogy felhasználói fiókok törlése, és ott találsz segítséget.
2012. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Start/Vezérlőpult/Rendszer/Rendszer visszaállítás.

A rendszer minden változtatás előtt mentési pontot hoz létre. Keresd meg azt a vastaggal kiemelt dátumot, ami a változtatás előtt volt.

2012. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet visszaallitani :/
2012. aug. 10. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a vezérlőpultban a felhasználói fiók beállításokban.
2012. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Van valami olyan program,hogy visszaállítás a tegnapi napra,de az nagyon bonyi!Ha semmi sem megy írd be a google keresőbe,hátha kiad valami!Ha igy se menne én csak a szerelőt tudom ajánlani!
2012. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Húú...megvan :)))

Ki kell jelentkezni,aztán Ctrl+Alt+Delete és megjelenik egy ikon,amelybe be kell irni a felhasználónevet,illetve a jelszót.

Egy nagyon tuti oldalan olvastam.Ajánlom mindenkinek: www.red-dragon.hupont.hu

2012. aug. 10. 20:07
 8/8 A kérdező kommentje:
*oldalon
2012. aug. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!