Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sok windows frissítés...

A sok windows frissítés lassíthatja a rendszert?

Figyelt kérdés

Felraktam tavaly egy win7 professionalt (Sp1-et tartalmazza),azóta kb 105 frissítés települt rá.

Ez lassítja a boot időt és magát a rendszert?

Esetleg több ram-ot is használ?


Mi lenne,ha feltelepíteném újra a win-t és kikapcsolnám a frissítés keresést,hogy ne települjenek.


Tudom a frissítések hibákat is javítanak,de majd ha tapasztalok hibát,akkor telepítek frissítést nem?


Vagy ha bekapcsolom a frissítés keresést,akkor csak a legújabb frissítést telepíti,vagy sorban az összeset?

Tehát megint 100 frissítésem lesz és nem csak a legújabb?


A windows 2011-es kiadású,tehát 2011-től települnek sorban a frissítések,vagy csak a legújabb?



2012. aug. 10. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Soha egy frissítést ne telepíts fel, 3 éve vígan el van kifogástalanul a gépem frissítés nélkül. Jó tanács elsődlegesen azoknak akiknek feltöltőkártyás mobilnetük van---->

A windows update-t azonnal végleg leállítani, minden egyes "toolbar, update" stb-t megkeresni a vezrlő pult--->programok eltávolításánál, és minden ilyet azonnal kitörölni, amikor telepítesz programot, a telepítő lépéseinél ügyelj arra, hogy csak azt a programot telepítse, ami neked kell!!!

tehát pl. rengeteg program telepítésnél kiadja a pc spead up-ot, azt mindig rá klikkelni, hogy

-nem akarom a pc spead up-ot telepíteni

minden program telepítésnél nem szabad hagyni hogy bármilyen up-date-ot, toolbart feltegyen, mert az eszméletlenül eszi a net kártyát.

Vodafone-os mobilnetem van, és 3 nap altt ezek miatt lement 5GB adatforgalom...

deakinek rendes netje van, az is szívlelje meg tanácsom, mivel attól a net még lelassulhat, akár csak a gép.

2012. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi németet tanulok, nem igazén tudom hogyan kell írni az angol szavakat. xD
2012. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Nálam települnek a frissítések és 2 perc a boot idő az intel core i7, 4 magos processzorra és 4 gb rammal együtt!

Egy ismerősömnek inte dual core-ja van, 1gb rammal és frissítés nélkül 30 mp alatt betölt a rendszere és nem akadozik, mint nekem! NE HASZNÁLJ FRISSÍTÉST, TELJESEN LELASSÍTJA AZ EGÉSZET!!!

2012. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:
94%

A frissítés azért van, hogy feletelpítsd.

Nem véletlen, hogy a Windowsos gépek kb. fele vírusos és/vagy zombihálózathoz tartozik...


Nem a frissítés lassítja be a rendszert, hanem a sok szir-szar, amit a felhasználó feltelepít, és úgy van beállítva, hogy a Windows indításakor is elinduljon.

2012. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Így van, nem #ülyék az ilyen emberek, pl. a cheat engine is egy ilyen progi, zabálja a netetet, és ha a neten pl. játékokat törsz fel, akkor az elküld minden adatot a neten keresztül egy másik gépre. A chet engine nem azért lett kitalálva, hogy a sok türelmetlen játékos csaljon, hanem azért hogy az adataid ellopják. A frissítés is ilyen. Akinek sok frissítése van az egyenlő a sok kémprogramokkal amik azonnal elindulnak ha elindul a windows. Ezért sz@r az egész windows.
2012. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én most telepítek új rendszert, szerintem nem fogom bekapcsolni a frissítést. Ennek az egész hibjavítósdinak akkor lenne értelme, hogy ahogy megvan egy javítás tolnák a gépekre, mint az antivírusoknál. A Microsoft, hacsak nincs valami világméretű járvány,minden hónap 2. keddjén ad ki frissítéseket, ha jól tudom.

Addig viszont mi van? Nem értem, ha megvan valamire az ellenszer, miért ülnek rajta, és csak a következő hónapban lehet letölteni.

Egyébként hónapokon át használtam frissítetlen Windowst, semmi baja nem volt a gépnek. Aminek viszont tényleg van értelme, az a nagy szervizcsomagok; SP1,SP2. Némelyik program ezek nélkül fel sem települ, szokta kérni a telepítő.

2012. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kikapcsolni a frissitéseket a legjobb ut a windwosotok elbaszásához,

Amire azt irjátok hogy sok frissités ,az egy kényszerü dolog,ki lehet birni hogy kis ideig nem használod a gépet,cserébe hogy aztán sok ideig rendben legyen.AZ a fajta felhasználói hozzállás ami picsog a frissitések miatt az nagyon jól példázza az itthoni számitogépes analfabétizmust.

2016. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!