Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudtok egy MMORPG készítő...

Nem tudtok egy MMORPG készítő programot?

Figyelt kérdés
ne Eclipse és működő
2009. júl. 20. 22:05
 1/7 anonim válasza:
C#
2009. júl. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ilyen nem létezik. Esetleg van rpg készítő program, az RPG Maker.
2009. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

meg ha lenne ilyen, szerinted nem mindenki ezt használná meggazdagodásra? :D

2009. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még anno egy bő hétvége alatt csináltam egyet PHP-ben. Nem volt sok értelme a játéknak, meg a grafika is kicsit paintes lett. De azért jól el voltam vele, amíg megcsináltam.
2010. jún. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ajánlom a Realm Craftert:

[link]


Ezzel MMORPG-ket lehet készíteni,akár programozás nélkül.Rengeteg modell,textúra és hang effekt is van hozzá amiket használhatsz.


Ezzel elszórakozhatsz és eredményt is felmutathatsz a haveroknak,családnak még megtanulsz kódolni/modellezni és végülis eldől hogy a játék fejlesztés melyik része érdekel jobban.A demót a "Downloads" alatt találod,bal oldalon.

2011. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia az előző vagyok, csak utólag jutott az eszembe, hogy nem tudom hogy a pálya szerkesztője milyen,lehet-e benne pályát modellezni vagy csak kész modellekből össze rakni a pályát..Ha nem lehet modellezni,akkor még ajánlom a 3D World Studio-t is mellé...Fantasztikus pálya szerkesztő,kb olyan mint a Valve Hammer Editor csak ebből több formátumba is lehet menteni az elkészített pályát,épületeket,terepet(terrain),lightmappot:


[link]


A Demót jobb oldalon találod a "Try Now" alatt.

Mindenképp érdemes kipróbálnod.Fantasztikus pálya és terep szerkesztő.Én imádom.


Van ingyenes verziója is a Cartography Shop 4.Lényegében ez az első változata,csak a fejlesztő úgy döntött a program tovább fejlesztése során hogy az újításokkal 3D World Studio-nak nevezi el a programot,a Catrography Shop pedig ingyenes változat lesz.Ha nem tudod meg venni a 3D World Studio-t,és nem is akarod le warezolni,akkor érdemes lehet megnézned a CShop-ot.A hivatalos oldalán már nincs fent,de szerencsére a TGC-től még letölthető:


[link]

2011. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 oti2000 válasza:
Még nem töltöttem le de nézz utána: SandBox
2012. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!