Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi PC játék (let részletezem...

Régi PC játék (let részletezem 1990-2000)?

Figyelt kérdés

A játékban egy hosszú szőke(?) hajú nővel lehetett lenni, ha jól emlékszempáncélban volt ami talán rózsaszín(?)Indákon kellett mászni a háttér egy várudvarhoz hasonlított sok volt a levél stb. Voltak benne talán lila (?) kis szörnyek amiket ha lekardoztál vagy ráugrottál meghalt. Én 2001ben játszottam vele 2 évesen a 4 éves unokatesómmal, ezért nem emlékszek rá! Remélem ti igen! KÖSZI! 1990-2000 közé lőném be a készítési dátumát.

(L/13)



2012. aug. 8. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez jutott eszembe de szerintem nem ez amit keresel.

2012. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nem az.. Amit én keresek kicst jobb grafikájú és nő van benne! :) Unokatesómnak még az ugrott be hogy az indításnál a csajjal le kell ugrani valamiről. Nyugi, nekem is zavaros.
2012. aug. 8. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, biztos nem ez, de azért:

[link]

Gondolom 2D-s volt.

2012. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!