Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad a youtúbe-n a...

Miért akad a youtúbe-n a teljes képernyős videó?

Figyelt kérdés

kis képernyőm még nem akad közepesen picit akad de teljes képernyőnél nagyon akad mit rakjak fel hogy ne akadjon adobe flash player ??

ja és kérnék linket is a válaszotokban irt program hoz



2012. aug. 6. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert minél nagyobb képernyőn nézed, annál nagyobb a videó felbontása, és valószínű, hogy gyenge a géped hozzá.
2012. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ádám Gréta válasza:
Ha nagyitasz a képernyőn ujra elkezdi betölteni azt amit nézel. Ha be van töltve és ugy is akad(ritkán nekem is csinálja) az nem tom miért van.Tippjeim: Nem gyors a net, nagy a felbontása,vagy "kicsi" a géped.Sajna csak ennyit tudtam segiteni. :(
2012. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem gyenge ezt csak azóta csinálja mióta újra raktam 3 hete ment akadás nélkül maximum felbontáson teljes képernyőn és a ram is sok 3.25 gb valószinű valami programot nem telepítettem csak nem tom mit
2012. aug. 6. 09:08
 4/10 A kérdező kommentje:
a gép az jó mert cod mw3 max felbontáson futtot rajta akadás nélkül csak amióta újra raktam azóta szArAkszÍk de a net az gyors
2012. aug. 6. 09:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Chrome böngésző beépített Flash pluginja a hibás. Tiltsd le, vagy válts böngészőt.
2012. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ha újra letöltök egy google chrome-t vagy plugint hozzá ?letiltani hogy kell?
2012. aug. 6. 09:55
 7/10 anonim ***** válasza:

about:plugins

majd részletes nézet.

2012. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és hol van az about bocs csak azért nem vok google mániás hogy ezeket igy vágjam
2012. aug. 6. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Címsorba kell írni (máshová nem is tudod) és enter.
2012. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindegy hagyuk nem nagyon értem
2012. aug. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!