Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet nézni...

Melyik programmal lehet nézni a jelent történéseket satelitrol és hogy lehet hozzájutni?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy meg lehet nézni a mozgásokat a sateltrol,ugy mint a google eartban de ott a régi felvételek vannak fent nem a jelen,nem mozognak a járokellök ,autok stb.
2009. júl. 19. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Háááát az USA harcászati műholdjai tudnak ilyesmit. Deee nem hiszem hogy azokat te használhatnád. Főleg nem ingyen. Ha mégis van ilyen progi, szerintem mindenkinek kéne. Jódolog ha tudsz kukkolni ugyi? Tréfát félretéve, kizártnak tartom hogy a civil szférában elérhető lenne ilyen szolgáltatás.
2009. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én hallottam hogy van ilyen program,azért érdeklödtem hátha tudtok ti valamit rola,külömben nem kukolásra kell,szeretnék természeti eseményeket kisérni.amugy meg kössz
2009. júl. 19. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a Discovery vagy más ilyen témákkal foglalkozó honlapokon érdeklődj, lehet hogy van ilyen "erdőfigyelő" műhold ami ingyenes, esetleg havidíjas.
2009. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!