Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képszerkesztőbe lehet...

Melyik képszerkesztőbe lehet homályosítani mindent körülöttem?

Figyelt kérdés
Pl én vagyok a képen és a háttérben pedig a konyha van. El szeretném homályosítani a konyhát, hogy csak én legyek az egyedül éles a képen
2009. júl. 18. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik jobb fajta, szűrőket kezelő program képes erre, mint pl. a GIMP vagy a PhotoShop. Egyszerű a módszer: kijelölöd a hátteret, másolod, létrehozol egy új réteget, arra beilleszted, majd elmosással (mondjuk Gauss-elmosás) elmosod.
2009. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Vagy pedig ha annyira nem vagy szakértő a photo shopban, akkor a legegyszerűbb ha a Picasa nevű programot használod, kezelni egyszerű, ingyenes, és magyar:) Egy probléma van vele csak, h. katalogizálja a képeidet, de ez is kiküszöbölhető. Nézz utána:)

Itt egy link: [link]

Remélem segítettem!:)

Üdv.

2009. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egyet szeretnél ,azt szívesen megcsinálom.
2009. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Picasa/Effektek/Puha fókusz...ahogy már javasolták...

Nem is kell telepítened>>> [link]

2009. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!