Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A . Class kiterjesztést mivel...

A . Class kiterjesztést mivel tudom kezelni?

Figyelt kérdés

Épp a Minecraft-omat akarom átszínezni, a block-okat, meg a kinézetemet, keresgéltem a fájlok között (mert pixelekből áll a játék, és ilyen kép fájlokat kerestem amiket átszínezhetek) és sok .class fájlt találtam.

pl hogy Blocks.class

Ezeket hogy lehet kicsomagolni vagy megnyitni? :S



2012. aug. 3. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Azok java osztályok (class file). A tartalmát sima zip-pel ki tudod csomagolni, de ha nem értesz a java-hoz, akkor úgysem fogsz tudni benne módosítani semmit.
2012. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
LOL a *.class-okat nem lehet kicsomagolni... azokban a lefordított java kód van, amugy ha minecraft textúrákat akarsz módositani akkor a block texturákat a minecraft.jar-ban a terrain.png-ben találod meg az itemeket pedig a minecraft.jar/gui/items.png. A minecraft.jar-t 7zip-el meg tudod nyitni..
2012. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"LOL a *.class-okat nem lehet kicsomagolni... "


Igazad van, összekevertem a .jar file-lal...

2012. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!