Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megnyitni az...

Hogyan tudom megnyitni az "aup" kiterjesztésű fájlokat?

Figyelt kérdés
Megvágtam egy számot Audacity 1.3-al és ilyen formátumban nem tudom rárakni a telómra csengőhangnak.
2009. júl. 18. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor mentsd le mp3ba.

vagy export. biztos tud ilyet.

2009. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen exportálást kell választani. Alapból wav-ba ment. Ha mp3-ba szeretnéd, le kell tölteni a gépre a Lame_encodolót, valahova kicsomagolni, és az exportálás mp3-ként választásnál megadni a .dll-t.

Vagy,>>> szerkesztés/beállítások/fájlformátumok-nál megadni a lame_enc.dll-t...ugyanitt állíthatsz a bitrátán is...

2009. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a lame-t, rákattintok az exportálásra,alul beállítom hogy mp3 a fájl típusa,mentés. Kiírja, hogy Lame keresés rá katt és azt írja ki, hogy nincs ilyen könyvtár.
2009. júl. 18. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy olyan az "exportálás mp3-ként"-nál, amikor kattintasz a "mentés" gombon, hogy "Szeretné a lame elérési útját megadni"...itt megadod a .dll-t a kicsomagolt lame-nál. Vagy próbáld a beállításoknál...úgy is jó.
2009. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!