Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hamachival, hogy kell Lan-ban...

Hamachival, hogy kell Lan-ban coopozni? Nem mindig sikerül és nem tudom miért?

Figyelt kérdés

most pl magicka-val játszanék, ( csóró gyerek vagyok nincs 5 ezer forintom két példányra de tényleg) szal crackelt a játék, ezért akarok LAn ban hamachival co-op ozni...

szal hamachivan csináltam egy szervert, semmi extra, belépek a játékba hostolok, a másik játékos beírja a hamachi IP-met és nem működik, csak connectol...

más játékban is volt már ilyen általában VÉLETLENÜL megoldódott... pl minecraftban sem mindig működik... mi lehet a baj?


2012. júl. 31. 21:25
 1/1 helpdesk 2.0 válasza:
Hamachival elm elég ha egy szobába vagytok és ennyi.Bár sok játék van amihez külön lekell tölteni dolgokat plusz tűzfalat kikapcsolni.Ugyanaz a verziótok legyen más seriallal.és még igy is sokszor van gond vele:S én a tunngle progit ajánlanám sokkal jobb mint a hamcahi.ott külön kiválasztod a játék szobáját ahol midnekivel játszhatsz aki bent van nincs 16/32 főre korlátozva a szoba nem kell jelszo stb. és ha a játékra rámész jobb felső sarokba van egy kérdőjel ha rányomsz kiirja minden játéknál hogy kell elinditani;)
2012. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!