Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-en eltűnt a sticky...

Windows 7-en eltűnt a sticky noteszem és nem találom, a kereső se. Hová lett?

Figyelt kérdés
Nem rég ki x-eltem a sticky noteszem mert nem kellett de amikor kellett volna már a kereső se találta sehol se volt, a kellékeknél se, egyszerűen eltűnt, vannak letölthető noteszek de az mint ilyen túl cifrázott hülyeségek.Hol találhatnám meg vagy tölthetném le újra?
2012. júl. 31. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Windows mappán belül a System32 mappában található, StikyNot.exe néven.

Ha beírod Futtatásba (Windows gomb + R), hogy "%windir%\system32\StikyNot.exe", idézőjelek nélkül, akkor el kell induljon egy új Sticky Notes, onnan csak nem törölted ki. :)

2012. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha csinálsz egy új parancsikont, és elérési helynek beleírod, amit előbb írtam, idézőjelek nélkül, akkor nem kell újra ezt beírni, csak rányomsz az ikonra, és készül egy új Sticky Notes, akár vissza is rakhatod a kellékekbe.
2012. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre megvan:D
2012. aug. 1. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!