Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki némely weboldal,...

Miért írja ki némely weboldal, hogy a "böngésződ elavult", "Kérjük, frissítsd a programot. " Miközben a legfrissebb böngészőverziót használom?

Figyelt kérdés

Példa: Google +

"A böngésződ támogatása megszűnt.


A Google+ már nem támogatja a böngésződet. Kérjük, frissítsd a programot."

megnézem a F.F névjegyét 14.0.1 verzió vana gépemen.

Rákattanok a felajánlott linkekre amiről letölthetem a legújabb verziót és szintén a 14.0.1-t töltené le.


Ugyanez a helyzet pl a www.hasznaltauto.hu oldlaon is :

"Az Ön böngészője korszerűtlen, ezért oldalunk megtekintése során problémák lehetnek. Frissítsen ingyen egy korszerűbb böngészőre!"

Megcsináltam, már, hogy töröltem , újra letöltöttem a frisset telepítettem, és a helyzet változatlan.

Mi lehet a gond? Miért nem ismerik fel a weboldalak, hogy Friss verzió van a gépen?


2012. júl. 31. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

" Mi lehet a gond? Miért nem ismerik fel a weboldalak, hogy Friss verzió van a gépen? "

Azt érzik,hogy nem a legújabb Crome van neked fönt.

Ezek az oldalak a Ferifoxot semminek nézik,szerintük mindenkinek a Chrome-t kéne használnia.

2012. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamelyik plugin verziószáma régi? Lehet, hogy csak gyökéren írják ki. Pl. Flash player, Java platform elavult.
2012. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

FF 14.0.1

Nekem nem írogat ilyesmiket. Ellenőrizd a kiegészítőket, és egy vírus/malware irtás sem árthat.

2012. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 3929 válasza:
Hallóka! sikerült végül is megtalálni a hiba okát? Mert nekem egyik napról a másikra egyszerre, egymástól teljesen függetlenül, két gépen is jelentkeztek a tünetek,..."Az Ön böngészője korszerűtlen, ezért oldalunk megtekintése során problémák lehetnek. Frissítsen ingyen egy korszerűbb böngészőre!": www.hasznaltauto.hu Nem reagál semmire az oldal. Már én is minden említett lehetőséget kiaknáztam, de semmit sem változott a helyzet! Kezdek bedilizni tőle :)
2014. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!