Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol van a GTA-ban (vice city)...

Hol van a GTA-ban (vice city) a helikopter? Ha tudsz képpel együtt segíts.

Figyelt kérdés

GTA-Vice City-ről van szó!

Úgy tudom, hogy van a vice city-be helikopter. Segítsen valaki, ha tud akkor képpel mutassa meg hogy hol van,(de ne a helikoptert, hanem az épületet amelyken rajta van) Meg, hogy Washington Beach vagy Ocean Beach vagy melyk részen van. Meg, hogy az első ház amit kapunk a játékba ahhoz közel van, mert olvastam azt is, hogy ahhoz nagyon közel van... A vice cityben van olyan kód, ami növeli a pénzt? Ezt már valahol láttam: moneymoney <- de ez nem működik!!:S

Előre is köszi a választ!


2009. júl. 17. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Van egy helikopter a saját házad tetején (Diaz volt háza), illetve Downtownban is, a legészakibb híd tövében van egy ház (azt hiszem a vrock háza), annak a tetejére kell felmenni. Több hirtelen nem jut eszembe. A pénzzel pedig 3 óra játék után nem tudsz mit kezdeni, annyi van.

Néhány kép helikopterekről:

[link]

2009. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem te még nem jutottál el a másik szigetre vagy ha igen akkor bocs a félreértésért

igen a Downtown-ban egy ház tetején van

ez itt találhato:

a másik szigeten keleten van az a hosszú gyorsforgalmi egyirányú út (erre is arra is),ezen mész észak felé

ha kiérsz belole ott kozel van az a helikopter, a ház oldalán találhato lépcson mehetsz fel

remélem segítettem

2009. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi. Még nem jutottam el, de már a Vizen úszik az autó- kóddal voltam ott. És meg is találtam, de viszont csak a leszálló hely van ott, nincs helikopter. Azt mondták hogy a rendőrségen is van egy, de nekem ahol van a rendőrség ott kéne lenni egy lépcsőnek (láttam egy videóba..) de nincs ott lépcső. másikon meg helikopter nincs. Lehet azért, mert még nem csináltam meg elegendő feladatot.
2009. júl. 17. 20:07
 4/8 Hintalow ***** válasza:
Igen Hiába jutottál el odáig kóddal, a játék ezt valószinűleg "scripttel" oldja meg, tehát csak aztuán teszi oda a helikoptert, miután a sztoriban már eljutottál oda.
2009. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is. Akkor nincs más dolgom mint játszani, mert ezt nem lehet kicselezni kóddal:)

Azért köszi a válaszokat!

2009. júl. 18. 08:05
 6/8 anonim válasza:

Van helikopter itt:

[link]

nézd meg a térképet holvan és menj oda garantáltan ott lesz

2009. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Nincs ott, pontosan odamentem! nincs ott!
2009. júl. 20. 13:24
 8/8 tomee007 válasza:
a túlpartotha megkaptad ott valahol a város északi részén ahol van az a parkoló ami egy nagy épület küröl van a nyugati város leg északibb részében akörül van egy garázs sor (3 garázs) amit ha megveszel a tetjén van egy helikopter . és ha az megvan akkor bármeik ház tetejére leszállhatsz ha van ott helikopter elviheted(pl a garázstol nem messze egy rendőrség tetején, vagy pl az északi híd végéhez közel van egy televíziós helikopter is...).
2012. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!