Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom blokkolni a...

Miért nem tudom blokkolni a reklámokat?

Figyelt kérdés
Google chrome-ot használok, és akármilyen oldalon akárhova kattintok, mindig felugrik 1-1 új ablakban két reklám, nagyjából minden 100-adig kattintásomnál. Hogy lehet ettől megszabadulni? Letöltöttem az AdBlock+-t, de nem segített, a probléma továbbra is fent áll. A válaszokért előre is köszi!

2012. júl. 30. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A gépeden valószínűleg valami vírus van, pl. valami toolbar. Azok ellen a böngésző kiegészítője fabatkát se ér.
2012. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem akkor szűntek meg a beúszó, külön ablakban előugró reklámok, amikor letöröltem valami delta nevű keresőt. Nem tudom, hogy került a gépre, (valószínüleg telepítettem valami ingyenes progival) és véletlenül vettem észre, mivel nem kellett, letöröltem. Volt toolbar is hozzá, azt is leszedtem. Viszont meglepődtem, hogy ezzel együtt megszüntek az idegesítő reklámok is. Szerintem összefüggött a kettő. Lehet, hogy neked nem ez a problémád, de ha még nem oldódott meg a probléma, egy próbát megér.
2013. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!