Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon fontos. Bárki aki tud...

Nagyon fontos. Bárki aki tud lécci segitsen!?

Figyelt kérdés

a régi op rendszerem windows XP volt és felraktam rá a windows 7 et.......az Xp böl elmentettem a microsoft outlook emailjeim és azt szeretném tudni hogy a WIN 7 nél hova kell behelyezni ezeket az elmentett fileokat.....megprobáltam és amikor bemásoltam és elinditottam az OUTLOOKOT akkor vmi errort vagy hibát észlelt és lefagyott.de amikor USB röl inditotam el neki az elérési utvonalat akkormeg jo volt és mmüködött.......

szerintetek mit csimáljak hogy müködjön usb nélmül?.pls HELP!!!!!



2012. júl. 30. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ne használj Outlookot, sokkal jobb levelező programok is vannak.

2. Valami spéci eszközzel (pl. ForensIT transfer wizard) kellett volna átvinni a cuccokat

3. Ha megvan az Outlook PST fájlja, akkor azt a Users\<felhasználónév>\AppData\Local\Microsoft\Outlook könyvtárba tedd, vagy egyszerűen nyisd meg az Outlookban.

4. Ha a PST file sérült, akkor így jártál...

2012. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de laptopomon meg müködik és ugyanaz a file!!!!! nemértem :Dé.mind1 majd lesz vhogy
2012. júl. 30. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!