Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen cheatek vannak a cod2...

Milyen cheatek vannak a cod2 Multihoz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Van 1 pár, de ne legyél ilyen hogx csalsz. :D Én is játszok cod2-vel elég rég ota jol is megy sztem és csit nélkül.
2009. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha valaki singleplayerben csal, oké, ő dolga. Viszont multiban a csalás elég nagy lúzerség.

1. Viccesnek nem vicces, inkább unalmas

2. Tönkreteszed vele mások játékélményét, akik normálisan szeretnének játszani

3. Magadat minősíted vele.


Kipróbálását se javaslom. Max akkor, ha szervert üzemeltetsz, és szeretnéd pontosan tudni, hogy ezek hogyan működnek, és mi alapján lehet játék közben a leghatékonyabban, leggyorsabban, és legbiztosabban észrevenni.


Amúgy van speedhack, aimbot, meg minden szar. Sajnos. :/

Sok hülyegyerek szórakozik velük, NE legyél 1 közülük.

2009. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szijjah én nem rég kezdtem de már elötte toltam sokminden jatekot!!

Én nem akarokt olyan hulyegyerek lenni de 1x kilehet próbálni!!!

NEM???

2009. júl. 16. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen, egyszer ki lehet probalni, sztem mindenki kiproabalta, én is, de 1 nap leforgása alatt töröltem is.
2009. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
65%
1x kipróbálod aztán "elfelejted" kitörölni és többször is használni fogod. Észre se veszed és te is a hülyegyerekek közé tartozol.
2010. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem aki csal multiban az szétzúzza azok játékát akik egyenes úton akarnak elérni valamilyen eredményt a játékban.

Én már gondoltam rá hogy jó lenne WH(wallhack) de lemondtam róla mert elkezdett idegesíteni azok jelenléte az általam látogatott szerón akik valamilyen cheattel éltek.

Szerintem ha rám hallgatsz nem próbálsz ki semmilyen csalást sokkal értekesebb ha magad éred el a sikereket:D

2010. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

google kereső...ha aktuális még

amugy igen jók vannak:D egyszerü wh-tól az olyanig amiben gyakorlatilag mindent lehet beállitani.

2010. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!