Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem akar bejelentkezni az...

Nem akar bejelentkezni az MSN-em. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Új a gépem és telepítettem rajta a '09-es MSN-t. De ha be akarok jelentkezni azt írja ki: „Nem sikerült bejelentkezni a W.L.M. programba...” meg hogy: „...a szolgáltatás átmenetileg nem elérhető...”. De semmikor „nem elérhető”! Mit csináljak? Nem tudom törölni, már mindent megpróbáltam, szal ne ezt mondtjátok légyszi. Köszi!
2009. júl. 16. 10:33
 1/7 anonim válasza:
Próbálj meg telepíteni egy régebbi MSN-t (8-ast pl.), mert lehet, hogy a legújabb valami összetevővacakolás miatt nem működik. Elvileg két MSN nem szereti egymást, de ha letörölni sem lehet, akkor muszáj rátelepíteni.
2009. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tűzfal, illetve webvédelem probléma. AVG, Norton az ami szokott ilyet produkálni.
2009. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van AVG-m, de mit csináljak h elinduljon az MSN 9? Töröljem le az AVG-t?? Azt nem akarom. A régi gépemen is volt Msn 9 és AVG és ak nem csináltak ilyet.
2009. júl. 16. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd be ide a hibakódot (8 jegyű szám), amit kidob, akkor talán többet tudunk segíteni.
2009. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hibakód: 80040154 =S
2009. júl. 16. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt leírják a megoldást:


[link]

2009. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom
2009. júl. 17. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!