Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik virusirtó eszik legkeve...

Melyik virusirtó eszik legkevesebbet és jó is azért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A Smart Security csak 6l litert eszik 100km-es városban.
2012. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Avira Internet security 2012 ami szerintem nem eszi annyira a gépet és a netet többihez képest a gépet the_pir_ ate_bay_s_e (_ nélkül) írd be Avira Internet Security 2012 K eys - [Q3][2013] [GhaYYurious] ez egy kulcs amit telepítéskor bekeresel amikor kéri az aktiváló kódot.

Sok sikert

2012. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Panda Cloud is jó. Én több mint egy éve használom Comodo tűzfallal és eddig nem volt problémám vele.


[link]

2012. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha azt nézed avira abban jobb,hogy nem felhő hanem gyakori frissítés alapon dolgozik a felhő alapú védelem meg az internetet terheli...
2012. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem terheli a netet egyáltalán. Sőt nálam inkább az AVAST! terheli a netet és a gépet is visszafogja.
2012. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele ha avast! lenne a világon az egyetlen vírusirtó akkor sem használnám.. Jelenleg Coranti 2012-őt raktam fel 30 napos próbába. Keress rá nekem eddig tetszik mivel többszörös a védelme ha rákeresel rájössz miről beszélek :)
2012. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lazarp ***** válasza:
Avast free: 4096 kilót eszik a memóriából, nem is fogja a gépet, elég jól meg is találja a vírusokat.
2012. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Avast! free egyenlő a semmivel, jelenleg cseréltem le a gépem védelmét ingyenesre kellett váltanom mert a coranti lejárt és hasonlót kerestem és találtam egyet aminek a neve: Roboscan Internet Security Free Tűzfal-t tartalmaz védelme saját maga és a bitdefender adatbázisára épül. Eddig nekem tetszik lefrissítettem és használom :) És ingyenes ami szerintem előny tűzfalat tartalmaz ami még a netemet sem szedi.

Bizonyíték ,hogy bitdefenderre épül: [link]

Sok sikert a kérdezőnek evvel a termékkel kapcsolatban remélem ezt választod mert ez eléggé sok mindent felismer ha megnézed itt: [link] igen megint ez a link mert itt jelzi a saját maguk által és a bitdefender által felismert vírusokat amiket képes a szoftver ki irtani gépet sem terheli.

Win7 Ultimate-m van 64 bites 8gb ram összesen kép: [link]

2012. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!