Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az az msn script amely...

Melyik az az msn script amely lehetővé teszi h. a beszélgetés során egy üzenetben 5nél több hangulatjelet tudjunk elküldeni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
StuffPlug:) én is ezt használom:D ez sokkal többet is tud mint sima 5 hangulatjelnél többet(pl. nem látja a másik hogy írsz meg a sima alap smileyn lehet állítani(visszafele nem tudom hogy nekem ez a gond vele:D))
2009. júl. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a Windows Live Messenger van telepítve, azon nincs ilyen, akárhány smiley-t beilleszthetek a szövegbe!

SŐT, különleges smiley-kat is lehet letölteni hozzá, egészen nagyokat, meg animációkat is...


Feltelepítettem az MSN Plus bővítményt, ezzel együtt meg egészen szuper lett lett, hangokat is be tudok illeszteni.


Miért nem ezt használod? :-]

2009. júl. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!