Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe photoshop cs6 hogy...

Adobe photoshop cs6 hogy lehet kijelőlni a képet?

Figyelt kérdés
persze úgy hogy jobbra balra fel le tudjam mozgatni
2012. júl. 21. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokféle kijelölési mód létezik. Ha egyiket sem ismered vagy találtad meg, akkor érdemes lesz utánanézni a program működésének, képes vagy videós leírásoknak, vagy esetleg egy könyvnek, a súgónak, az online help-nek, különben sokszor fogsz elakadni.


Most is csak egy "photoshop kijelölés" keresést kellett volna csinálni.

2012. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából kocsit akartam tuningolni kijelöltem a lassoval a felnit csak aztán nem tudom át tenni a másik képhez és a nyagyságát sem tudom belőni mert ahoz meg kéne a kijelőlés, de aszem az a free transformation vagy valami ilyesmi.Meg kivágni a képet azt sem tudom hogy kell.
2012. júl. 21. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Te úgy akarsz főzni, hogy még a krumplit sem tudod megpucolni! Az így nem megy. Nézegess tutorialokat, videókat, hál istennek teli van velük a web. Itt egy rakás használható oldal. [link] Ugyanitt a topicban kérdezni is lehet szakértőktől.
2012. júl. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!