Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltöm a Windows 8...

Ha letöltöm a Windows 8 Release Previewet utána vissza rakhatom a gépre a Windows 7-et?

Figyelt kérdés
Nekem úgy van hogy egy Recovery particióról lehet visszarakni a Windows 7-et. Ha most felrakom a Windows 8-at nem fog törlődni a Recovery particó?

2012. júl. 20. 14:05
 1/2 anonim válasza:
Elméletileg meg lessz csak nemlehet többet használni. De csak akkor lessz meg hogy ha külön rakod fel nem fríssíted. Szerintem mentsed le a win7.t és próbáld meg ha meg nemtetszik vissza rakhatod. De nem ajánlom hogy felrakjad nincs hozzá hang meg játék semmi! olyan mint ha egy külön op rendszert használnál szóval SZINTE SEMMI NEM INDUL RAJTA ÉNIS MEG SZ*PTAM
2012. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mert még csak a Béta verzió van kint nem? Ha felkapottabb lesz elég valószínű, hogy több progi is el fog futni rajta.
2012. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!