Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Warcrafthoz milyen...

World of Warcrafthoz milyen sebességű internet szükséges, hogy ne legyen MS laggom?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy milyen a netem csak azt hogy átlagban 500kb/sec-el tölt le. A játátékban sokszor van 100+ MS-em, az FPS-em az szinte mindig 10 alatt van. Marha régi a gépem, kevés a memória benne, szar a procim meg a tápom is a halálán van. Lehet az hogy emiatt szar az MS-em is (hálókártyán jön a net, vezetéknélküli hálózat) Mosr veszek egy bikagyors gépet, lehetséges hogy ez megoldja a lagg problémám?
2012. júl. 19. 11:49
 1/1 anonim válasza:

hát a lagg probléma az valóban net és RAM ill. processzor függő ha veszel egy új gépet nyílván megoldja a problémádat nekem eddig az első gépem amin a wow futott az olyan volt hogy:


1,67 Ghz processzor


512MB videókártya (de elég 256 os is bár az azért legyen gamer)


1,5 GB RAM


és a netem 10 MBos volt most van 50 es


szóval ha veszel új gépet igen az megoldhatja a problémát na és ezen a gépen amit most leírtam fut Highon a wow a mostanin természetesen ultrán tolom mivel nincs nagy igénye a játéknak mivel Blizzard tervezte ;) az a cég odafigyel az ilyesmire

2012. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!