Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Át kell állítanom valamit?

Át kell állítanom valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nero programmal, 90 perces, (790MB-os) audio lemezt szeretnék készíteni. A beállítások menüben a "relative maximum overburning size" 79:59 percre, a

"absolute maximum overburning size" pedig 82 percre van állítva. Át kell itt írás előtt valamelyik értéket állítanom ahhoz, hogy az író megfelelően (90 percesre) írja meg a lemezt?

Köszönöm a segítséget!


2009. júl. 14. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát sztem egy 700megás cd-re nem fogsz felírni sehogyan sem 790 megát... Én is próbálkoztam ilyennel, de max 6 megát engedett túlírni. Inkább vegyél egy 800 MB-os cd-t, arra gond nélkül ki tudod irni.
2009. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
90 perces lemezem van hozzá. Csak azt nem tudom, hohy a Nero automatikusan érzékeli-e hogy nagyobb kapacitású lemez van benne, vagy nekem kell átállítani a fent leírt menüben?
2009. júl. 14. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!