Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet venni jó spongya...

Hol lehet venni jó spongya bobos játékokat számítógépre?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt, mert az unokahugom (nagyon aranyos kislány, 6 és fél éves) nagyon szereti ezt a mesét. Pár napja vettem neki egy ilyen játékok, de sajnos nem jó mert teljesen irányíthatatlan. Nemtudom miért, de olyan hogy az L betővel megy balra, az R betűvel jobbra, az U-val fel, a d-vel le. Mondjuk a telepítés se volt egyszerű, pár órát kinlódtam vele. Még csak itthon próbáltam ki, de ezt nem merem neki odaadni, mert több keserűséget okoznék vele neki mint boldogságot. De már megígértem neki hogy szülinapjára spongyabobos játékot kap. Amúgy ennek a játéknak a neve: SpongeBob: Lights, camera, pants!

Mindenesetre, szerintem ez egy elég gyér játék a THQ-tól.


Szóval az érdekelne hogy ki tud olyat ami rendesen működik is?


2009. júl. 12. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

L= left, R=right, U=up, D=down, balra,jobbra, fel le...

egyébként nem lehet átállítani a beállításokban?

2009. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet átállítani. Szerintem veszek neki majd egy hagyományos ajándékot, ami egy spongya bobos vánkos lesz. Biztos annak is örülni fog. Azért köszi a választ. Adom a pontot.
2009. júl. 12. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz másik játékkal (wikipédián biztos vannak címek), vagy gamepaddel. Az a játék egyébként eléggé bugos, amellé hogy sz@r.
2009. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!