Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a Windows 7-nek?

Mi lehet a baja a Windows 7-nek?

Figyelt kérdés
Üdv! Utóbbi napokban olyasmi baja van a gépnek, hogy gyakran, ha nem hibernálom, hanem teljesen kikapcsolom, majd bekapcsolás után rendesen be is tölti az oprendszert, de az üdvözöljük szöveg után előjön a háttérkép, és a tálca. Az asztalon semmi nem jön be, ikonok, kis programok, semmi, a tálcán sem jelenít meg semmit, és bal oldalt, ahol a windows embléma van, ott átlátszó, és a háttérkép látható. Kurzor van, de ha leviszem a tálcára, elkezd forogni, mint ha dolgozna, de a gép sem világít pirosan, és fél óra után sem történik semmi. Továbbá semmilyen billentyűparancsra nem reagál. Egyedül úgy tudom elindítani, hogy csökkentett módban, ahol minden bejön, csinálok egy rendszer visszaállítást, és utána indul rendesen minden. Mi lehet a baj? Bármilyen tanácsot, tippet örömmel fogadok, a windows eredeti, de nem szeretném újra rakni. Előre is köszi!
2012. júl. 13. 12:28
 1/2 anonim válasza:

Jé, valami hasonlót nekem is csinál újabban, de nekem szimpla kikapcs(hosszan nyomva a gombot)-bekapcs, normál módú indítás után elindul.

Az én win7-em mondjuk nem eredeti, de nem akarom újra rakni, szóval én a szokásos "szőke nős" megoldásban bízok, hogy imádkozom, hogy ne kelljen újra rakni. :D

2012. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DoWtHen válasza:

Szerintem vírusod van és leállítja az exe fájlokat.

Lépj be Csökkentett módba Hálózat nélkül és töröld az összes Temp mappát.

Ha nem vagy biztos a dolgodba töltsd le az Erase Temp programot és futtasd le párszor.

2012. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!