Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám elindítani a...

Hogyan tudnám elindítani a játékot?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az internetről kaptam 6 db z01, z02 ..., z06 és egy tömörített fájlt ezekkel mit kell csinálnom hogy tudjak vele játszani?
2009. júl. 12. 14:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

pl.Win Rar tömörítő,vagy 7-Zip kell hozzá.

A csomagok mind egy mappában legyenek! Rákattintasz az első tömörített mappára, kijelölöd, jobb klikk. Megnyílik egy panel, és rákattintasz a kitömörítésre. Ha esetleg jelszót(másnéven: rarpass) kér, beírod pontosan azt,ami meg volt adva a letöltőoldalon.

És már ott is lesz a játék mappája, telepítője.

2009. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
és akkor mit csináljak az z01. ... fájlal mert összeillesztem és kapok egy out fájlt átnevezem rar-ra ki akarom csomagolni de nem engedi
2009. júl. 12. 18:41
 3/31 anonim ***** válasza:

Ilyennel még nem találkoztam, nekem mindig sikerült a kicsomagolás. Sokan a Total Commanderrel végzik, lehet ezt azzal kellene.

Találtam ezt, olvasd el, amit a kérdező ír a végén, hátha sikerül neked is. Majd írd meg légyszi,hogy működött e!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..

2009. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Elolvastam de a total commanderrel nem tudom kicsomagolni mert azt írja ki hogy: állítsa be a tömörítő programot vagy ilyesmit de ez a lényege!
2009. júl. 12. 20:44
 5/31 A kérdező kommentje:
És azt írta az oldal amikor letöltöttem ezzel illeszd össze: HJSplit 2.3 van külömbség a ez és a commander között?
2009. júl. 12. 20:46
 6/31 anonim ***** válasza:

Ha ez volt oda írva, akkor ezzel kellett volna kezdened!

[link]

Olvasd el a használatát, itt le van írva.

2009. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
és ezzel .z01-es fájlokat is össze lehet illeszteni? Vagy át kell írnom őket .001-re
2009. júl. 12. 21:09
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem kell átírni szerintem. Az az igazság, hogy mint fentebb említettem, nekem nem volt még ilyen problémám, de mivel nem írt más neked, ezért próbálok segíteni, ötleteket adni.(Más fórumokon olvasgattam erről.) Én az biztos, hogy nem nevezném át, és úgy csinálnám meg.
2009. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam csak átnevezve tudtam összeilleszte. Kaptam egy sima fájlt semmi kiterjesztéssel avval mit csináljak?
2009. júl. 12. 21:36
 10/31 anonim ***** válasza:

Valami neve csak van.

Nem a játék telepítőjét kaptad meg? Vagy lehet képfájl, akkor meg virtuális meghajtóba kell tenned.

Amúgy milyen játék ez?

2009. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!