Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen lejátszóval nézzem meg...

Milyen lejátszóval nézzem meg ezt a filmet?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Harry potter 6. részét angol nyelven avi-ban egy torrent oldalról. Ha elindítom a videót akkor egy fél perces videó jön be hogy ezt a videót csak moviexplayer nevű programmal tudom megnézni. A moviexplayer-t viszont letöltöttem, felrakta, de nem tudom elindítani mert kell egy 5 számjegyű license kód. Sehol nem találtam meg a kódot. Más videóplayer-rel meg tudom nézni a videót? Vagy valaki tud valami ötletet ajánlani erre a helyzetre?
2009. júl. 11. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha avi a film akkor elméletileg bármi mással is meg tudnád nézni. Azt ajánlom töltsd le a VLC Media Playert itt:


[link]

2009. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Media Player Classic
2009. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Ha már azt telepíti föl akkor már codeceket is fel érdemes telepíteni hozzá, a VLC Media Player meg szinte bármit lejátszik anélkül is!
2009. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A vlc-hez is kell kodek, csak az benne van azért 17 mega..............
2009. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az mp. classic 1.7 mega mert csak alap ljátszó
2009. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ajánlom neked a Gom player nevű progi. Ingyenes és kodek nélkül is rengeteg formátumot támogat. Innen leszedheted: [link]
2009. júl. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 legjobb: VLC es mplayer
2009. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindenkinek igaza van. csak az a baj az kódolt video és csak azzal a lejátszóval megy amit ténylek megkéne venni. Én is találkoztam ilyennel én töröltem.
2009. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!