Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb? Battlefield 3...

Melyik a jobb? Battlefield 3 vagy Counter Strike Global Offensive?

Figyelt kérdés

- Grafika

- játék élmény

- célzás



2012. júl. 9. 14:00
 1/6 kozod1337 válasza:
nekem a battlefield 3 nagyon bejött! :)
2012. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És amúgy te játszottál már valamilyen counter strike-al?
2012. júl. 9. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:

A CS:GO még ki sem jött (augusztusban fog), még csak béta van az is ezért így csak elég kevés ember tud vele játszani.

A BF3 biztosan jobb lesz nála.


Grafika: BF

Játékélmény: Kinek mi... Aki öreg csés annak a CS aki nem csés annak a BF nyújt jobb játékélményt.


Célzás : Erről nem tudok semmit mondani mivel, hogy a CS.GO-val még nem játszottam ( de várom) a BF-el játszottam annak jó célzása volt.

2012. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kozod1337 válasza:
1.6 ot régen nagyon sokat toltam mostmár nincs meg... a BF mint az előttem hozzászóló is mondta, rohadt jó, nekem nagyon bejött.
2012. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Grafika:Bf3

Játékélmény:szerintem CS:GO

Célzás:attól függ mivel de szerintem CS:GO-ban könnyebb.

2012. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én soha sem szerettem a CS-ket, viszont a GO iszonyatosan tetszik. Ha van 2-3 haverod akiknek szintén megvan a játék, akkor én nagyon ajánlom mert iszonyatosan fun haverokkal ranked matchelni benne. Illetve az is tetszik a játékban, hogy nehéz. Itt tényleg meg kell tanulni játszani. Nagyon sok élő közvetítést néztem CS:GO bajnokságokról (Dreamhack, Intel extreme masters stb...) és onnan próbálgattam tanulni a profiktól. Jelenleg 280 órát játszottam a játékkal, egyre jobb vagyok, és már kezdem érezni, hogy 1-2 év gyakorlás és talán nemzetközi szinten is elérünk valamit a csapatommal. Szóval én a CS:GO-t tudom ajánlani, hogyha hosszútávú szórakozásra vágysz, és szereted a kihívást. Ha viszont a mész oszt lősz játékmenetet kedveled akk BF3.
2013. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!