Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne egy zeneszámot...

Hogyan lehetne egy zeneszámot levágni?

Figyelt kérdés
rá szeretném tenni a telóra, de nem sok hely van rajta és le szeretném a zenét vágni. hogy csináljam? nincs nerom ha az kellene, valami más?
2009. júl. 11. 07:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
***** Sory, az elöbi az egy másik programé nem az amit ide linkeltem.Ez a bemutató video.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, elszúrtam a linket:

[link]

2009. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha ki szeretnél vágni részletet Audacity, vagy mp3directcut, de inkább a második, mivel az Auda wav-ba ment alapból, kell hozzá egy Lame kódolót letölteni, ha mp3-ba szeretnél menteni darabolás után.

Kisebb bitrátával kódolva is kisebb lesz a fájl nagysága. (pl 192 helyett 56) Kódolhatsz pl Néróval...BurningROM/Extrák/Fájlok kódolása...PowerPackLame-t használj!!!...itt állíthatod tetszés szerint a bitrátát...

2009. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Talan ez a segitsegedre lesz(en ezt hasznalom): [link]
2009. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!