Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy eredeti Win XP 2002-es telepítőlemezem, és telepítéskor kéri a sorozatszámot, amit a hozzátartozó kis matricán találhatok, de a problémám az hogy nincs meg a matricám, és ez a lemez úgy került hozzám :/ mert más sem talált hozzá serialt. szóval mit ajánlotok? a telepítő lemezhez próbáltam kódokat de nemjó,nemfogadta el.. a kis matrica meg ugye nincs meg így reménytelen vagyok. olvastam máshol hogy a telepítőlemez I386 mappájában van egy UNNATTEND.TXT nevü fájl amiben benne van vmi product key, megis találtam ,kimásoltam de azt sem fogadja el. a lemezen valahol nincs rajta a saját telepítőkódja a fájlok közt????

2012. júl. 8. 12:05
 1/1 Toth Isrván ***** válasza:

Üdv


Ezzel nem tudsz semmit csinálni:)

Szedje le egy oan xp-t amihez nem kell serial:)

2012. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!