Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop kijelző felbontás...

Laptop kijelző felbontás elszált átjátszás miazz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csáó! Win 7 fut a gépemen, VGA kábbel szoktam összekötni a gépemmel,de mostmár nemtom miért nem tudom átjátszani a jelet, és a laptopon sem fullscreenen jelenik meg, mert levágja a kép jobb oldalát, az alját meg lejjebb visz...

Mit csináljak, h normális legyen?

És hogy újra át tudjam játszani?



2012. júl. 6. 21:04
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:
Én azzal kezdeném, hogy újrateszem a vga drivert.
2012. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszy, megvolt! Semmi haszna.... A windowst nem akarom újra húzni, mert sok más van rajta, és nagyon sok idő lenne újra megcsinálnom, h ugyanígy menjen
2012. júl. 6. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megnézném a Vezérlőpult - Képernyő - Képernyőfelbontás oldalon, hogy felismerte-e a monitoromat a Képernyő sorban, hogy mi van beállítva Felbontásként, Tájolásként.

Ha itt minden rendben van akkor kattintanék a Speciális beállításokra és az újonnan megjelenő ablakban választanám a Monitor fület.

Lehet, hogy rossz felbontást használ valamiért a géped és ez okozza a hibát. Ezért itt bepipálnám a "A monitor által meg nem jeleníthető üzemmódok elrejtése" sort. Katt az Alkalmaz gombra és próbálj így beállítani valamilyen felbontást (pl. amit eddig használtál).

Nem tudom, hogy segít-e, vagy ha már nézted akkor bocs.

2012. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!