Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baj történt a Flash Playerr...

Mi baj történt a Flash Playerrel vagy mit kell csinálnom? ( többi lent)

Figyelt kérdés

A program automatikusan felajánlott egy frissítést amit alkalmaztam és azóta nem tudok videókat nézni és bizonyos játékok sem indulnak el. Azóta egyszer leinstalláltam és egy másikat tettem fel kb 2 órán át működött majd újra összeomlott.

Melyik programmal oldhatom meg a problémát? Linkeket kérek szépen !!


Előre is köszönöm !!!


2012. júl. 5. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez jó kérdés, ez nekem is azóta van mióta új flash van kint, a tűzfalon is más szabályok szerint megy, a plugincontainer-en kívül is van más folyama ami eddig nem volt, omlik is, hát igen elég szar lett valami. próbáld meg teljesen letörölni és reinstall, ha van tűzfal szerintem az foghat valamit
2012. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és melyik a régebbi verzió? mert akkor inkább visszarakom a második legújabbat mert ez a legutolsó frissítés kiakaszt folyamatosan összeomlik és nem vagyok egy zseni uh nem nagyon tudok mást csinálni mint egy másikat teszek fel mert a tűzfallal nem tudok babrálni. Amúgy ha jól értelmezem a flashp. egy saját tűzfalat is létrehozott
2012. júl. 5. 21:39
 3/4 A kérdező kommentje:
2012. júl. 5. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
kijött egy frissebbe verzió ami már jobb, próbáld ki
2012. júl. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!