Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Norton PC Checkup programot...

VikTORZ kérdése:

Norton PC Checkup programot hogyan töröljem véglegesen? Az uninstallálás szokványos módja nem használ, automatikusan telepíti újra önmagát a program.

Figyelt kérdés
Start menü- vezérlőpult- programok telepítése és törlése- kiadott listából megkeresni a programot- eltávolítás gomb- uninstall program. A törlés véglegesítése, "finish" A törlés után nem találtam a gépen semmit, ami köthető lehet ehhez a programhoz, de mégis ismét automatikusan feltelepíti magát, megadott időközönként. Hogy töröljem végleg? Milyen futó alkalmazást, segédprogramot töröljek? Egyébként úgy "kaptam" a programot, mint egy vírust: általam nem ismert forrásból jött ez a szutyok.
2012. júl. 5. 20:45
 1/2 anonim válasza:

Töröld le evvel a programmal:

[link]

2012. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ, de idő közben megoldódott a probléma. A Norton fejlesztő cégének magyarországi képviselőjével is sikerült felvennem a kapcsolatot, aki mindenben készségesen segített, így sikerült megszüntetni a nem kívánt alkalmazást.

Egyébként kellemesen csalódtam az említett cég hozzáállásán.

2012. júl. 7. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!