Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó zene és videó...

EnvYYYY kérdése:

Milyen jó zene és videó kivágok vannak?

Figyelt kérdés

Videó készítéshez kellene, olyasféle program, amivel zenét lehet kivágni, és persze vidiből részeket..

(fraps,és audiodubon kívül..)



2012. júl. 5. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Még régebben, mikor ilyenekkel foglalkoztam, a Sony Vegas program alkalmas volt ilyen feladatokra ( videóvágásra mindenképpen ). Ebből asszem most a 11-es verzió a legújabb. De szinte minden megtalálható volt már a régebbiekben is.
2012. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegas az tuti!


Zenét kivágni 1 (mp3-ból, wav-ból, stb.): CoolEdit Pro 2

Zenét kivágni 2 (avi, mpg, mp4, flv, stb): elöször DamnVid-del kiszeded a sávot (ha 1,5-2 órás a videóanyag), utánna CoolEdit Pro 2, vagy egyből be Vegasba.


Nekem a régebbi Vegasok azért többször bekrepáltak, amikor valami komolyabb adatmennyiséggel megkínáltam. Értsd, 2-3 film, rengeteg apróbb vidi és hangsáv... Egyébként megbízható a Vegas.

2012. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!