Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims 3 BSOD Hiba! Mi...

The Sims 3 BSOD Hiba! Mi lehet a baj?! Többi lennt)

Figyelt kérdés

EREDETI Sims 3- at feltelepítettem a gépre elindítom, és a sim létrehozására rámegyek és kékhalál??? WTF? Windows xp-t használok. Amikor Win7-volt rajta, kkor nem csinálta ezt.

Rendszer: 1GB RAM, 3 ghz proci,128MB VGA.

Nemtudom mit lehet vele csinálni!? Mondom win7-en ment?! nem szaggatott. HELP?,?!



2012. júl. 4. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ciki x"D
2012. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lunala ***** válasza:

Lehet rosszul lett feltéve az op rendszer. :/ De megpróbálhatod leszedni, majd újra felrakni a játékot is, hátha. :) Igazából el kéne kapni, hogy pontosan melyik/milyen fájlnál talált hibát. Általában ki szokta írni egy pillanatra.

Más nagyobb követelményű játéknál nem lép fel ugyan ez a hiba?


(Win7-en a gép jobban "ki tudja használni" a képességeit. Mármint például nekem is előzőleg xp volt fenn, és akkor csak Directx 9.0c támogatottságú volt a videokártyám, de amióta win7-et raktam rá, azóta Directx 11-es támogatottsága van.)

2012. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ialmdev.sys fájllal van baja ami driver hiba. De akkoris, nincs erre megoldás, nem bírná a win7-et tudom, mert már rajta volt és rémálom volt.... HELPPPP
2012. júl. 4. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb Gép kell Meg a Simshez QRVA nagy gép kell Hiába hogy Kivan írva hogy Kis gépen is fut :(
2012. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!