Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan készítsek keyloggert?...

Hogyan készítsek keyloggert? Vagy tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok otthon programozás témában, ezért kérdezlek titeket, hátha tudtok segíteni. Esetleg tudtok olyat ajánlani, amit letöltve én nem kapok keyloggert, viszont akinek elküldöm, meg is nyitja, annak települ és továbbítja a leütött billentyűket nekem? Van rá mód, hogy a keyloggert leállítsam a másik fél gépén?

2012. júl. 3. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek az neked?
2012. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Elküldöd, ott meg ő feltelepíti. Na ne már?? A legutolsó vírusírtó is kiszúr egy keyloggert...
2012. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megtudod Juditka/Sárika/Évike kedvenc zenekarát vagy kedvenc színét, még nem lesz több esélyed nála.


Egészen komolyan, mások után kémkedni nem ugyanolyan kategória, mint amikor a gyereked levelezését vagy netezését akarod ellenőrizni, ráadásul már a szülői felügyelet is retardált hozzáállás, a gyereknek nem a szülő erkölcsi normáit kell beteljesítenie.


És mindez nem moralizálás, rendjén van ha illegális tevékenységet akarsz folytatni - ahhoz viszont már nagyon ostobának kell lenned, ha ezt nyíltan, neten kérdezed meg, ráadásul még csak nem is tematikus informatikai oldalon, hanem olyan általános oldalon, mint gyakorikérdések.


Az meg már csak a jéghegy csúcsa, mennyire skiddie hozzáállás készre gyártott programmal vállalkozni ilyenre - aki nem tud még vezetni sem, az ne akarjon egyből autóversenyző lenni.

2012. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tölts le valami ilyen, vagy hasonló címűt nyilvános oldalról és próbáld használni és várj. Aztán majd :kérdezd a börtönben a hackerség miatt csücsülőket.
2012. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!