Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan es mivel tudnam letolte...

Hogyan es mivel tudnam letolteni ezt a filmet?

Figyelt kérdés

*****


hogy kell letolteni mert fogalmam sincs es meg kezdo is vagyok



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 9. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a film címe? Mert így ha rákattitunk akkor csak regisztrált felhasználók látják.
2009. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

leszeded a torrent fájl. ekkor vlmifilm.torrent fájlnak kell lenni a gépen néhány kilo.

utána torrent client el lekell tölteni. ilyen pl.: utorrent.com ról leszedhető is.

2009. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jegkorszak 3 - A dinok hajnala resze (Ice Age 3 - Dawn of the dinosaurs)
2009. júl. 9. 14:44
 4/7 A kérdező kommentje:
rapidshare-rel lehet levenni de a kodot hova teszed be :S
2009. júl. 9. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Regisztráltam szóval most már látom:)

Szerintem letöltöd a rapid linkeket kijelölöd mindet és kicsomagolod.Ha minden igaz akkor ott fogja kérni a kódot.

Remélem jól tudom.

Sok szerencsét!

2009. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyenként a böngésző fejlécébe másolgatva is le lehet tölteni.Ha letöltöd az USDownloader nevű programot abba egyszerre beillesztheted a rapidos linkeket.Azzal sem gyorsabb csak a két letöltés közötti szünetet új link indítása stb,azt automatizálja.A Sendspace-ről töltheted a linkek egyik felét párhuzamosan úgy gyorsabban le fog jönni.8 rar file-t kapsz végül,azt kibontod (Winrar v. 7Zip )és megkapod a filmet.Ez CAM tehát kamerával felvett film,gondolom nézhető,de rossz minőségű.
2009. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A rar jelszót jegyezd meg,mert anélkül nem tudod kibontani.


KÓD

John0501


Jó szórakozást kivánok a filmhez!!!

2009. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!