Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft pluginok beállítása...

Minecraft pluginok beállítása bukkit szervereken. De hogyan?

Figyelt kérdés

Nemrég úgy döntöttem, hogy csinálok egy minecraft tört szerót bukkittal, mert ugyebár sok jó plugint bele lehet rakni... Igazából nekem nem sok szükségletem van, csak legyen benne egy essantials plugin.... Elkészítettem a bukkit szervert, ezután beraktam a "plugins" mappába az Essantials plugint. Mellé az EssantialsSpawnt, hogy meglegyen a kezdőhelyem, és ne tévedjek el. Gondoltam beírom, hogy /setspawn, de nem történt semmi. A bukkit conzol a következőt írta ki: java.lang.NoClassDefFoundError: com/earth2me/essentials/Essentials

Ezt a hibaüzenetet egymás után 10x..... Fogalmam sincs mi a baja lehet... Egy tanács kellene, van rá megoldás? Valamit kihagytam esetleg valamit nem raktam bele? Előre is köszi!



2012. júl. 2. 01:03
 1/2 Wolfenstein2000 ***** válasza:
a többi essentials is kell, együtt kiegészítik egymást.
2012. júl. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, így tettem és végre mennek!!! :)
2012. júl. 2. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!