Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom átállítani az...

Hogyan tudom átállítani az alapértelmezett letöltött ha mediaget exe az alapértelmezett de töröltem és most uttorentet szeretnék használni de még mindig a médiagetet keresi és nem az uttorentet használja?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a fájlra, tulajdonságok, társításnál rámész a módosításra, kiválasztod a torrentet és azzal fogja megnyitni.
2012. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jutok el odáig. GET THIS TORRENT-és amint rányomok kiugrik 1 ablak hogy nem sikerül letölteni mert nem találja a mediget.exe-t Meg valami belépési pontot nem talál. És jó hogy nem találja ha már nincs fent!!
2012. júl. 1. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom pirateról töltesz. Amikor rákattintasz h get this torrent, akkor felajánlja a programot, de alatta nekem ott van h másik program választása, mellette pedig a tallózás. Nem tudsz egy képet csinálni arról, hogy neked a get this torrentre való kattintás után mit ad?
2012. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyszerűen elkezdené letölteni azzal a rohadt media gettel.

Semmi választás, se tallózás. Rákattolok próbálná leszedni de nincs fent..

2012. júl. 1. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!