Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Guitar Pro 5. 0 lefagy. Miért?

Alaque kérdése:

Guitar Pro 5. 0 lefagy. Miért?

Figyelt kérdés

Csinálom a zenét, aztán elérek egy ponthoz, ahol lefagy. Újraindítom, megcsinálom pont ugyanúgy, megint lefagy. Újraindítom, megcsinálom egy nagyon kicsit másképpen, mondjuk átteszek egy hangot egy másik húrra, úgy már lehet, hogy nem fagy le. Viszont ez egyrészt lerágós, mert néha MÉG ÚGY IS lefagy, másrészt meg, ugye, nem mindig lehet ezt megcsinálni. És ami ennél is jobban idegesít, hogy nem látom be, hogy ez miért van. Nem logikus. Olyan, mintha lennének benne ilyen fostos kis gócok, ahol ha X és Y adat találkozik, akkor lefagy, vagy még inkább, mintha saját személyisége lenne, basszus, és ha nem tetszik neki a dallam, akkor nem tetszik neki (:D), és nem értem, hogy mi a retek van vele. Emiatt váltottam 5.2-re, de azt meg az itteni gépemre nem tudom felrakni. Hát komolyan megöl az ideg, széjjelvágom menten!

Régebbi, 4.0 verziónál 100-ból egy alkalommal ha találkoztam ilyennel, de ennél tízből legalább 3-4 alkalommal csinálja, sőt, úgy érzem, egyre többször, de ezt lehet, hogy csak bemesélem idegességemben.

Szóval érdekelne, hogy volt-e ilyen valakinek, ha volt, megoldotta-e, ha igen, hogyan. Köszi!



2012. jún. 30. 18:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Aktuális még...
2012. aug. 15. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!