Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen XP progit ismertek...

Milyen XP progit ismertek amit egy 1250MB-os vincsire is felférne?

Figyelt kérdés

Csak torrent klienst kellene futtatni a vason, de külső 500GB-s USB-s vincsire dologozna.

Honnan lehetne letölteni ilyen könnyített light xp disztibúciót?

Az XP Home-ot megpróbáltam feltenni rá , el is indult a telepítés , majd kb fél óra mulva (addig telepített szépen) "kékhalál" lett belőle. Ez lehet a helyszűke miatt? Vagy azt már a telepítés előtt meg kellett volna nézne a rendszernek?

Thx előre is a válaszokat


2009. júl. 8. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg a hivatalos XP-nek elégnek kell lennie 1,2Gb-nak, a telepítés megkezdése előtt felhívta volna rá a figyelmed a telepítő, hogy ha kevésnek találta volna a helyet.

Szerintem inkább az lehet a probléma, hogy egy régi vinyóra próbálsz telepíteni, ami tartalmaz hibás szektorokat.

2009. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maga a Win elfér az 1,2Gb-on, de sajnos telepítés közben több hely kell neki mert, kitömörítget, pakolászgat, másolgat ide-oda, és az istenadta csak a telepítés legvégén törli a felesleges fájlokat. Minimum 2Gb-os vinyóra érdemes megpróbálni, de szerintem nem érdemes, mert az ilyen méretű vincsikben annyi kilométer van, hogy a Marsig eljutottak volna gyalog :).
2009. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Létezik butított XP szerintem torrent kliensnek jó:


[link]


[link]

2009. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!