Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty Modern Warfare 3...

Call of Duty Modern Warfare 3 vagy Assasis Cread Revalationst? Esetleg más?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni melyik ,hogy a Call of Duty Modern Warfare 3-mat vagy az Assasis Cread Revalationst vegyem meg eredetiben (mind kettőnél főként a multiplayer részérdekel).Az MW3-mal egy gond van mégpedig ,hogy van ugye egy kiegészítő része a Collection ami szerintem elengedhetetlen a multihoz(javítsatok ha nem)ami +4000forint(erre nem is biztos hogy tudnék még pénzt szerezni) de engem az MW3 jobban érdekelne mit az AC:R de azért az AC:R-nek se kutya a multi része légyszíves írjátok meg a véleményeteket szerintetek melyikre ruházzak be vagy ha van egy általatok ajánlott hasonló játék azt is írjátok meg Köszi.

#MW3 #AC:R melyik legyen?
2012. jún. 28. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mw3 fos. AC-t nem ismerem így nem alkotok véleményt róla. Én a Battlefield 3-mat ajánlom :) rohadt jó a multija
2012. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem az Assasis Cread Revalations sokkal jobb!
2012. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 SnakeDoc ***** válasza:

Cod-ot meg ne vedd. Nem éri meg. Ha újat és nagy játékélményt szeretnél, vedd meg a BF3-at. :)


(Megjegyzem CoD-hoz van teknogods által készített tört multi)

2012. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen egy baj van hogy a BF3-mat tuti nem vinné el a gépem :S (valószínű hogy a processzor elfüstölne ha valahogy sikerülne is elindítani) most veszek majd ram-ot de már szeretnék valami játékot is :D
2012. jún. 29. 11:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan erős a géped akkor még talán a Call of Duty Black Ops-ot is megveheted, mert abban van zombi mód is.
2012. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
miért milyen procid van? meg vga?
2012. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Proci:Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz

VGA: az remélem a Videókártya xD:AMD RADEON HD 6670

1 giga RAM van most a Gépemben de jövőhéten bővítem 4-re :D

2012. jún. 30. 00:42
 8/12 anonim ***** válasza:

hát figyelj, menj fel ide


[link]


ott futtasd le bf3-ra, és ha a minimumot teljesíti a procid meg a videokártyád (igen a vga az :D) akkor nyugodtan felteheted el fog futni... ja de csak ha azt a 4 gigát be is teszed :D

2012. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát a proci az nem túl erős, azzal lehet gond a BF3nál, de a vga az jó
2012. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen a proci nem nagyon bírná :( azon kívül minden rendben (a minimumnál :( maxnál már a videókártya se jó xD) szerintem le fogom tölteni és ha singleplayerbe nem akad akkor nagy esélyel meg fogom venni hogy játszhassak a multival is :D egyébként köszi ezt az oldalt :D
2012. júl. 1. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!