Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2, pets, éjszakák,...

Sims 2, pets, éjszakák, egyetem - most mi van?!?!

Figyelt kérdés

Először is, le van telepítve a sims 2 a gépemre. Na most, amikor rákattintok, kidob egy ablakot, hogy győződjek meg róla, hogy a sims 2 EGYETEM a meghajtóban van-e. Lehetséges, hogy régebben rá volt telepítve, de most SEHOL SEM TALÁLOM: sem az asztalon, sem a mappákban, sem a lomtárban sincsen. Akkor most mi van? 1

OK, gondoltam akkor majd letöltöm az egyetemet újra. megtaláltam a telepítő CD-t, (am a telepítő CD alkalmas játékhoz?) és rajta volt ugye a telepítő kód. lemásoltam, és amikor beírtam a rublikákba, 5 számjegy hiányzott! ráadásul érvénytelen volt a kód. Akkor most mi van? 2

Gondoltam, biztos hibás, ezért próbálkoztam az éjszakákkal, pets-el, ( 2 különböző CD is volt, disk1 és disk2,az egyetemnél úgyszintén) és ugyanez volt a helyzet: 5 számjegy hiányzott.

OK, még itt is nyugodt maradtam, megtaláltam a pets CD tokját, és megpróbáltam azzal a kóddal is, ami a tokra volt írva, meg azzal is, ami a tokon belüli papírra. (megjegyzem, mind a 3 kód más volt! akkor most mi van? 3) és - meglepetés! - 5 számjegy hiányzott? és most jön a negyedik AKKOR MOST MI VAN?!?!

rohadtul ideges vagyok! akkor mindegyik CD hibás, vagy csak a gépem szórakozik velem?!! köszi előre is!!!


2012. jún. 28. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt játszani kezdesz crackelni kell.
2012. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt hogy kell?
2012. jún. 29. 11:34
 3/3 A kérdező kommentje:
(amúgy bocsi elszámoltam nem 5 hanem 9 számjegy hiányzik :/ )
2012. jún. 29. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!