Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mely kodek packot ajánljátok?

Werte kérdése:

Mely kodek packot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Sok programmal volt dolgom, eddig a K-lite ami jó volt, tudtok egy jó-megbízható sok kodeket kezelő PAckot?
2009. júl. 8. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a k-lite-ot ajánlom.Ha jó,akkor miért akarod lecserélni?


Vannak playerek egyébként,amik külső codec nélkül is lejátszanak szint bármit.pl vlc,kmplayer

2009. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az ffdshow-t használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve! A feliratokat is kezeli, és nagyon sok formátumot felismer!

Csak arra figyelj mindenképp, hogy egyszerre csak egy codek pack-kot tegyél fel a gépre, mert, ha több van, azok ütik egymást!

2009. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a K-lite kodek pack-ot ajánlom!
2009. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem ajánlok codec packot! Legújabb divx, xvid és ac3filter codec, valamint vobsub feliratozáshoz, és nem fog összeomlani, mint egy codec pack.
2009. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem használok semmilyet.

KMPLAYER a lejátszó neve ami a gépemen van, beépített cuccal. Eddig vitt mindent.

2009. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!