Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf-et hogyan kell jelszóval...

Pdf-et hogyan kell jelszóval védeni?

Figyelt kérdés
Honlapra akarunk szakmai anyagot felrakni és nem akarjuk, hogy bárki kimásolhassa a szöveget a forrás megnevezésünk nélkül. A legjobb az lenne ha levehetetlen vízjelet is tudnánk rátenni.
2009. júl. 8. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen mindegy, hogy mivel véded a PDF-et, mert kb. egy perces manőver a PDF védelmét megkerülni. Nem egy "biztos" módszer.

Viszont ha a feltett anyagot képként helyezed a PDF-be, akkor már kicsit megnehezítetted a dolgukat, ekkor a vízjel is benne tud maradni.

2009. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó de egy PDF2TXT programmal 1 perc alatt szöveget csinál belőle,úgyhogy szerintem védelem kéne
2009. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem értem, miért nem védeitek le a honlapon? Csináltok egy jelszóval védett oldalt és aki belép az oldalra az tudja letölteni a pdf-et. És akkor a pdf-et nem kell védeni, csak az oldalt, azt meg nem nehéz, ha tudtok kicsit php-ben programozni.
2009. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez nem igaz: "Válasz Teljesen mindegy, hogy mivel véded a PDF-et, mert kb. egy perces manőver a PDF védelmét megkerülni. "


csak akkor ha megtekintés adc jelszót. akkor igaz.

ha már a megnyitáshoz is kell a jelszó akkor nem 1perc, hanem sok.

2009. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azért akarom levédetni a .pdf anyagot, mert nem szeretném ha mások letöltenék illetve használnák azokat. Ez egy mindenki által használható weboldal egyben webshop, olyan dokumentumokkal amiket nem akarok, hogy ellopjanak onnan.
2009. júl. 8. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már írtam egyszer megoldást: Csináljatok egy bejelentkezési felületet a honlapon és adjatok ki azoknak felhasználónevet és jelszót, akik letölthetik a pdf-et. Aztán úgy kell megoldani a webshopot, hogy a pdf-et csak az töltheti le, aki bejelentkezett. Ez így nem jó?
2009. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez azért nem jó, mert ha egy konkurens cég regisztrál valótlan adatokkal vagy mindegy hogy hogyan, akkor ugyanúgy letöltheti a számunkra fontos fájlokat. Mi meg nemfogunk mindenkinek utána nézni, hogy konkurens cég e vagy sem.
2009. júl. 8. 15:09
 9/9 anonim ***** válasza:
128bit rc4 titkosítást ha megfejtesz pár perc alatt...... akkor nem itt írogatnál
2009. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!