Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy zenét lementünk a...

Ha egy zenét lementünk a windows média player-re akkor ott holtalálom meg a zenét?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy zenét és arról az oldalról csak oda lehet de nekem van egy mappa csinálva(zenék)és abba átakarom helyezni h húzzam át a windows média player-ről a zenét?egyszerűen sehogy nemtudom megcsinálni:S

előre is köszönöm


2009. júl. 8. 09:09
 1/2 anonim válasza:
Szerintem te nem letöltötted azt a zenét, hanem lejátszottad egy weboldalról a mediaplayeren (WMP) keresztül. Én úgy tudom, hogy "lementeni" zenét a WMP csak cd-ről szed le, a zene másolása cd-ről paranccsal. Ha erről van szó, akkor beállítások kérdése, hogy melyik mappát használja célmappának. Ha jól tudom ez alapból a dokumentumok mappában a zene vagy letöltések mappa (nem biztos). Ha csak lejátszotta a zenét, akkor oda más program kell hogy le is tudd menteni... Pl nekem Real Player 11 Gold van erre. Azzal még klippeket is le tudok szedni mondjuk a youtube-rol...
2009. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi am igen már rájöttem csak megnéztem nemmentettem le XD

de am köszi:D

2009. aug. 19. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!