Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Seedelés? Segítség!

Seedelés? Segítség!

Figyelt kérdés
A diablotorrent.hu-ra vagyok regisztrálva és ugye ez egy olyan oldal amiben számít az arány.bármilyen más oldalra(pl. piratebay isohunt kickasstorrent) feltölt de ide nem...csak le.hogy lehet megoldani?:/

2012. jún. 26. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Van kinek feltölteni? Azaz vannak leecherek a torrentnél? Ha igen, akkor azok valódi leecherek, vagy partial seederek? Ha valódi, akkor nincs túlseedelve a torrent?
2012. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
huhh ez nekem kicsit magas.nem vagyok kezdő gép témában de torrenthez nem nagyon értek.:/
2012. jún. 26. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Első, látom nagyon élvezed villogtatni a tudásod. :/
2014. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A magyar felhasználók is az angol kifejezéseket használják. Mondtad, hallottad már hogy a leechert 'piócának' hívják?


Abszolút nincs benne villogás, ha azt mondod hogy feltöltő és megnyitja a klienst, még a magyar fordításban is seed lesz kiírva, ahogy a peer sincs lefordítva, hiába fogja keresni a feltöltő kifejezést.

2014. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez mind jó és szép, de a kérdés még mindig nincs megválaszolva.
2014. febr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves kérdést mi értelme bumpolni? Akkor sem, és azóta sem kérdezett vissza a kérdező, így nincs mire válaszolni.
2014. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát még azóta sem oldódott meg..de ncore-on nemszámít az adatvisszatöltés, csak a visszatöltési idő..szóval mindegy már
2014. márc. 22. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!